Skrzynki i pudełka.

Pudełko na koperty ślubne - najlepsze ceny i promocje. Znajdziesz tu zróżnicowany zbiór ofert ozdobnych pudełek na koperty ślubne. Papierowe, drewniane, skrzynki zamykane na kluczyk zadbają o bezpieczeństwo. Pudełko zapewni ład i porządek wśród weselnych kopert, telegramów. Oferujemy pudełka ozdobne na koperty ślubne w szerokiej gamie ażurowych wzorów i kolorów.
Zastanawiasz się, co zrobić z kopertami zebranymi podczas wesela? Kup je w Naszym sklepie.


Podkategorie

  • Pudełka na koperty...

    Personalizowane pudełko na koperty ślubne z ażurowym motywem. Pudełka są nie tylko praktyczne, ale i o estetycznym drewnianym wzorze. Zachwycić swoich gości, decydują się na ażurowe drewniane pudełka. Dostępne są różne wielkości i kształty pudełek. Na specjalne życzenie możemy wykonać pudełko z indywidualną personalizacją, niepowtarzalnym wzorem i pomalować na dowolny kolor.

  • Szkatułki na obrączki...

    Drewniane pudełka na obrączki z mchem, rustykalne, i indywidualną personalizacją w stylu rustykalnym, glamour lub inne. Posiadamy pudełka o wzorze w serduszka, delikatne listki, pudełka z szybką, mchem czy grawerem. Dopasujemy się do aktualnych trendów ślubnych, o różnych wzorach - okrągłych, kwadratowych, sześciokątnych lub w kształcie serca tak by pudełko było nie zapomnianą pamiątką ślubną.

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-22 z 59 pozycji

Aktywne filtry