Informacje.

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

Skrzynki i Pudełka na koperty Ślubne.

Pudełko na koperty ślubne - najlepsze ceny i promocje. Znajdziesz tu zróżnicowany zbiór ofert ozdobnych pudełek na koperty ślubne. Papierowe, drewniane, skrzynki zamykane na kluczyk zadbają o bezpieczeństwo. Pudełko zapewni ład i porządek wśród weselnych kopert, telegramów. Oferujemy pudełka ozdobne na koperty ślubne w szerokiej gamie ażurowych ...

Pudełko na koperty ślubne - najlepsze ceny i promocje. Znajdziesz tu zróżnicowany zbiór ofert ozdobnych pudełek na koperty ślubne. Papierowe, drewniane, skrzynki zamykane na kluczyk zadbają o bezpieczeństwo. Pudełko zapewni ład i porządek wśród weselnych kopert, telegramów. Oferujemy pudełka ozdobne na koperty ślubne w szerokiej gamie ażurowych wzorów i kolorów.
Zastanawiasz się, co zrobić z kopertami zebranymi podczas wesela? Kup je w Naszym sklepie.

Więcej

Skrzynki i Pudełka na koperty Ślubne. Jest 49 produktów.

Podkategorie

 • Pudełka na koperty...

  Personalizowane pudełko na koperty ślubne z ażurowym motywem. Pudełka są nie tylko praktyczne, ale i o estetycznym drewnianym wzorze. Zachwycić swoich gości, decydują się na ażurowe drewniane pudełka. Dostępne są różne wielkości i kształty pudełek. Na specjalne życzenie możemy wykonać pudełko z indywidualną personalizacją, niepowtarzalnym wzorem i pomalować na dowolny kolor.

 • Pudełka na obrączki...

  Drewniane pudełka na obrączki z mchem, rustykalne, i indywidualną personalizacją w stylu rustykalnym, glamour lub inne. Posiadamy pudełka o wzorze w serduszka, delikatne listki, pudełka z szybką, mchem czy grawerem. Dopasujemy się do aktualnych trendów ślubnych, o różnych wzorach - okrągłych, kwadratowych, sześciokątnych lub w kształcie serca tak by pudełko było nie zapomnianą pamiątką ślubną.

 • Pudełka na pieniądze

  Prezentowe pudełka podarunkowe z możliwością przechowywania pieniążków.

 • Poduszki na obrączki

  Własnoręcznie wykonane poduszeczki na obrączki.

 • Koszyki ratunkowe

  Drewniane ażurkowe koszyczki na Twoje wesele.

na stronę
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów
Pokazuje 1 - 36 z 49 elementów