Informacje.

Nowe produkty

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Najczęściej kupowane

Na Ślub

Pięknie dekorowane drewniane pudełka na koperty, praktyczne dodatki ślubne takie jak skrzynki pudełka, numerki na stół księgi gości. Posiadamy kilkadziesiąt wzorów dekorowanych ażurowych pudełek na koperty. Z pewnością znajdziecie wśród nich motyw, idealnie dostosowany do motywu wesela. Wśród bogatej oferty różnorodnych ażurowych wzorów para mło...

Pięknie dekorowane drewniane pudełka na koperty, praktyczne dodatki ślubne takie jak skrzynki pudełka, numerki na stół księgi gości. Posiadamy kilkadziesiąt wzorów dekorowanych ażurowych pudełek na koperty. Z pewnością znajdziecie wśród nich motyw, idealnie dostosowany do motywu wesela. Wśród bogatej oferty różnorodnych ażurowych wzorów para młoda może wybrać model zdobiony ciekawymi ornamentami lub rustykalne pudełko na prezenty ze zdobieniami w kształcie serca.

Więcej

Na Ślub Jest 5 produktów.

Podkategorie

 • Skrzynki i Pudełka na...

  Pudełko na koperty ślubne - najlepsze ceny i promocje. Znajdziesz tu zróżnicowany zbiór ofert ozdobnych pudełek na koperty ślubne. Papierowe, drewniane, skrzynki zamykane na kluczyk zadbają o bezpieczeństwo. Pudełko zapewni ład i porządek wśród weselnych kopert, telegramów. Oferujemy pudełka ozdobne na koperty ślubne w szerokiej gamie ażurowych wzorów i kolorów.
  Zastanawiasz się, co zrobić z kopertami zebranymi podczas wesela? Kup je w Naszym sklepie.

 • Księgi gości.

  Drewniane księgi gości różnego koloru i wzoru.

 • Zaproszenia na ślub

  Drewniane zaproszenia na Ślub i Wesele.

Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów
Pokazuje 1 - 5 z 5 elementów