najnowsze wiadomości

Dzięki naszym wiadomościom pozostań w czołówce trendów.
 • Styl greenery - przepiękny motyw gałązki.

  Styl greenery - przepiękny motyw gałązki.

  Koperty ślubne to niezwykle ważny element przygotowań do uroczystości weselnej. To one stanowią pierwszy kontakt z zaproszonymi gośćmi i pozwalają na przekazanie im najważniejszych informacji na temat wesela, takich jak data, miejsce, godzina czy dress code. Aby nadać im jeszcze bardziej wyjątkowego charakteru, coraz częściej sięgamy po ozdobne pudełka, w których umieszczamy koperty.

  Jednym z najnowszych trendów w tej dziedzinie jest produkcja ażurowych pudełek na koperty ślubne. To piękne, delikatne i eleganckie ozdoby, które przyciągają uwagę i wzbudzają zachwyt gości weselnych. Ich wykonanie wymaga dużo precyzji, cierpliwości i umiejętności, dlatego też są wykonywane przez specjalistów zajmujących się produkcją ozdób ślubnych.

  przez WoodyLand na kwi 11, 2023

  Dowiedz siê wiêcej
 • Kolekcja Ślubna Rosegold Flowers

  Kolekcja Ślubna Rosegold Flowers

  Jeśli planujesz wesele lub inną ważną uroczystość, to na pewno potrzebujesz bezpiecznego i stylowego sposobu na przechowywanie kartek i kopert z życzeniami. Oto pomysł na idealne rozwiązanie - pudełko na koperty zamykane na kluczyk ze złotymi lustrzanymi zdobieniami..

  przez Maria Stone na kwi 11, 2023

  Dowiedz siê wiêcej
 • Ażurowe Dekoracje. Pamiątka po ślubie i weselu.

  Ażurowe Dekoracje. Pamiątka po ślubie i weselu.

  Ażurowe pudełka na ślub to piękne i eleganckie ozdoby, które nadadzą wyjątkowego charakteru Twojemu ślubowi. To idealne rozwiązanie dla par, które chcą wyróżnić się na tle innych wesel i stworzyć wyjątkową atmosferę. Ażurowe pudełka na ślub mogą pełnić różne funkcje - można w nich umieścić zaproszenia, winietki, podziękowania dla gości czy słodkie upominki.

  przez Maria na wrz 1, 2022

  Dowiedz siê wiêcej

Boxed:

Sticky Add To Cart

Font:

Porozmawiaj z nami na WhatsApp